- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Casa de Alegria Rico Robusto - box 24 kusů
Doutníky Casa de Alegria Rico Robusto - box 24 kusů
- Doprava ZDARMA
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Casa de Alegria Rico Robusto - box 24 kusůSkladem3 390 Kč/ ks2 802 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Doutníkům řady Casa de Alegria Rico dominují lehce zemité, kořeněné tóny střední síly. Mírně sladká nuance maduro krycího listu lahodně doplňuje výbornou vyváženou chuť těchto doutníků. Skoro dokonalý doutník. Krásný a nasládlý kouř z tmavého krycího listu. Dobře táhne a přináší nádherně krémový kouř. Vůně dřeva a kávy. Pěkná tvorba popela a dobré vypálení. Postupně se přidávají zemité tóny.
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 24 kusů |
| Síla doutníků | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku | Robusto |
| Aroma a chuť | zemitost, koření, sladkost |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníků | Long Filler |
| Délka doutníků | 12,8 cm |
| Průměr doutníků | 19 mm |
| Obvod prstýnku | 49 mm |
| Doba kouření | cca 35 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Indonésie |
| Krycí list | Nikaragua - Habano Cuban Seed |
| Obchodní balení | 24 kusů v dřevěné krabici |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz
Související zboží 2
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









