- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Nikaragua
- Doutníky Casa Culinaria
- Doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange) Magnum - box 10 kusů
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange) Magnum - box 10 kusů
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange) Magnum - box 10 kusůNení skladem879 Kč/ ks726 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (dříve Orange) jsou bestsellerem z produkce Casa Culinaria. Doutníky této oranžové řady se vyrábí tradičním způsobem (ruční balení) v Nikaragui. Doutníky Casa Culinaria Connecticut - Orange jsou charakteristické mírnou a stálou chutí. Doutníky jsou jemně aromatické, krémově smetanový kouř doprovází poznámky ořechů a koření.
V novém designu, s novými výraznými prstýnky a s ještě jemnější a lahodnější tabákovou směsi! Ruční výroba v Nikarugui! Doutníky s jedinečným poměrem ceny a výkonu!
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 10 kusů |
| Síla doutníků | 2 mírný doutník |
| Formát doutníku | Short Robusto |
| Aroma a chuť | káva, koření, smetana, ořechy |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Medium Filler |
| Délka doutníku | 8,9 cm |
| Průměr doutníku | 21 mm |
| Obvod prstýnku | 50 mm |
| Doba kouření | cca 30 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | USA - Connecticut |
| Obchodní balení | 10 kusů v bundle |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz
Související zboží 2
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









