- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Casa Culinaria Jalapa (Green) Robusto - box 10 kusů
Doutníky Casa Culinaria Jalapa (Green) Robusto - box 10 kusů
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Casa Culinaria Jalapa (Green) Robusto - box 10 kusůSkladem949 Kč/ ks784 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Doutník Casa Culinaria Jalapa (Green) Robusto je doutník silnější povahy se zemitým charakterem.
Konzistentní výrazná chuť po celou dobu kouření.
Doutník vhodný pro každý den nabízí příjemný zážitek za příznivou cenu.
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 10 kusů |
| Síla doutníků | 4 silný doutník |
| Formát doutníku | Robusto |
| 6roma a chuť | zemitost, pražená káva, koření |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníků | Medium Filler |
| Délka doutníků | 12,8 cm |
| Průměr doutníků | 20 mm |
| Obvod prstýnku | 50 mm |
| Doba kouření | cca 35 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | Indonésie |
| Obchodní balení | 10 kusů v bundle |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz
Související zboží 2
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












