- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Gran Ligero No.3 - Robusto - box 25 kusů
Doutníky Gran Ligero No.3 - Robusto - box 25 kusů
- Doprava ZDARMA
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Gran Ligero No.3 - Robusto - box 25 kusůSkladem2 890 Kč/ ks2 388 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Doutník Gran Ligero No.3 Robusto je zemitý prémiový doutník z Nikaragui. Charakteristická je pro tento doutník plná a silná chuť. Pikantní tóny k výrazné vůni přidávájí doutníkům listy Triple Ligero Nicaraguan použité jako doplněk v náplni doutníků.
Doutníky Gran Ligero obsahují jako doplněk ve směsi tabákové listy odrůdy Triple Ligero Nicaraguan, které přidávají pikantní tóny k vůni. Tabáky pro výrobu doutníků pocházi z oblastí Esteli, Jalapa a Condega v Nikaragui. Jako krycí list se používá tmavě hnědý Habano Cuban Seed. Zemité prémiové doutníky s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu.
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 25 kusů |
| Síla doutníků | 4 silný doutník |
| Formát doutníku | Robusto |
| Aroma a chuť | zemitost, koření, pepř |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Long Filler |
| Formát doutníků | Robusto |
| Délka doutníku | 12,5 cm |
| Průměr doutníku | 20 mm |
| Obvod prstýnku | 50 mm |
| Doba kouření | 40 minut |
| Náplň | Nikaragua - Ligero |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | Habano Cuban Seed |
| Aroma a chuť | zemitost + pepř +koření |
| Obchodní balení | 25 kusů v dřevěné krabici |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz
Související zboží 2
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








