- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Dominikánská rep.
- Doutníky Leonel
- Doutníky Leonel Classic Robusto - box 20 kusů
Doutníky Leonel Classic Robusto - box 20 kusů
- Doprava ZDARMA
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Leonel Classic Robusto - box 20 kusůNení skladem3 890 Kč/ ks3 215 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Doutník Leonel Classic Robusto je velmi mírný a chuťově i aromaticky příjemný doutník z Dominikánské republiky. Je to doutník, který vyvíjí jemně sametový kouř, výborně táhne, pravidelně a čistě hoří a skvěle drží nádherně bílý popel. Nabízí pohodové, mírně kořeněné osvěžení chutí krémové smetany s lehce nasládlými dřevitými tóny.
| Země výroby doutníků | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 20 kusů |
| Síla doutníků | 1 velmi mírný doutník, 2 mírný doutník |
| Formát doutníku | Robusto |
| Aroma a chuť | koření, smetana |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníků | Long Filler |
| Formát doutníku | Robusto |
| Délka doutníků | 12,7 cm |
| Průměr doutníků | 20 mm |
| Obvod prstýnk | 50 mm |
| Doba kouření | cca 35 minut |
| Náplň | Dominikánská republika + Nikaragua |
| Vázací list | Dominikánská republika |
| Krycí list | Dominikánská republika |
| Obchodní balení | 20 kusů v dřevěné krabici |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz
Související zboží 2
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









