- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Nikaragua
- Doutníky Leonel
- Doutníky Leonel Rare
- Doutníky Leonel Rare N Toro Gordo - box 20 kusů
Doutníky Leonel Rare N Toro Gordo - box 20 kusů
- Doprava ZDARMA
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Leonel Rare N Toro Gordo - box 20 kusůSkladem4 790 Kč/ ks3 959 Kč bez DPH
Nové doutníky Leonel Rare N Toro Gordo znamenají komplexní a vyváženou chuť, které se dosahuje pečlivou volbou tabáku a speciálním způsobem jeho následných fermentačních procesů.
Při výběru tabáku se zvažuje pouze několik klasických odrůd, které odrážejí tuto jedinečnou tradiční vůni. Souhra jemně kořeněných tónů a lahodné kávy, mírná zemitost a pražené vůně činí tuto směs nezaměnitelnou.
Tabák se podrobuje dlouhému procesu zrání. Tím se získá mírně zemitá chuť a jemně kořeněná vůně, která charakterizuje doutníky Leonel Rare N Toro Gordo.
Kávově hnědý a krásně olejnatý krycí list pochází z Nikaragui a je jedním z nejdražších typů krycích listů používaných při výrobě doutníků. V náplni je použito několik tabáků Ligero-Seco, původem také z Nikaragui.
Vyzkoušejte nové doutníky Leonel Rare N – je to pocta originálním chutím Nikaragui, které si zaslouží titul „Chuť Excelence“.
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 20 kusů |
| Síla doutníků | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku | Toro Gordo |
| Aroma a chuť | zemitost, pražená káva, koření |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Long Filler |
| Délka doutníku | 15,2 cm |
| Průměr doutníku | 23 mm |
| Obvod prstýnku | 58 mm |
| Doba kouření | cca 60 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | Nikaragua |
| Obchodní balení | 20 kusů v dřevěné krabici |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz












