- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Nikaragua
- Doutníky Leonel
- Doutníky Leonel Taste Tour
- Doutníky Leonel Taste of Excellence Sampler - Gift Box 6 kusů
Doutníky Leonel Taste of Excellence Sampler - Gift Box 6 kusů
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Leonel Taste of Excellence Sampler - Gift Box 6 kusůSkladem1 490 Kč/ ks1 231 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Krabice od sampleru Leonel má na vršku kousek utržené samolepy a na levé dolní straně jsou lehké šmouhy.
Sampler doutníků Leonel je úžasný dárek a správná volba pro všechny fanoušky doutníků. Prostřednictvím tohoto skvělého sampleru se seznámíte s pestrým světem doutníků Leonel. Ochutnáte doutníky krémové i kořeněné, mírné i silnější povahy. Všech 6 kusů je v oblíbeném formátu Robusto, s délkou 12,7cm a průměrem 20mm.
Obsah sampleru:
1 Robusto (Leonel® White)
2 Robusto (Leonel® Rare)
3 Robusto (Leonel® Classic)
4 Robusto (Leonel® No. 511)
5 Robusto (Leonel® P-Series)
6 Robusto (Leonel® Terre Rouge)
| Země výroby doutníků | Dominikánská republika, Nikaragua |
| Síla doutníků | 2 mírný doutník, 3 středně silný doutník, 4 silný doutník |
| Formát doutníku | Robusto |
| Aroma a chuť | zemitost, dřevo, pražená káva, koření, smetana |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Long Filler |
| Délka doutníku | 12,7 cm |
| Průměr doutníku | 20 mm |
| Obvod prstýnku | 52 mm |
| Doba kouření | cca 40 minut |
| Náplň | Nikaragua + Dominikánská republika |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | Nikaragua + Dominikánská republika + USA |
| Obchodní balení | 6 kusů v dárkové dřevěné krabičce |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz
Související zboží 2
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
220 Kč
/
ks
182 Kč
bez DPH
Skladem
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
199 Kč
/
ks
164 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











