- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Dominikánská rep.
- Doutníky Culture
- Doutníky Culture Anniversario Belicoso - box 10 kusů
Doutníky Culture Anniversario Belicoso - box 10 kusů
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Culture Anniversario Belicoso - box 10 kusůSkladem1 049 Kč/ ks867 Kč bez DPH
Doutníky Culture Anniversario jsou doutníky vyráběné tradičním způsobem (ručním rolováním) v Dominikánské republice. Tabákové listy použité při výrobě doutníků Culture Anniversario jsou pečlivě vybrané, vysoce kvalitní a prošly procesem extra fermentace, díky kterému je vůně a chuť středně silná, ale výrazná a plně harmonická.
Vzhledem k tomu, že doutníky Culture Anniversario jsou zabaleny pouze v jednoduchém továrním balíčku (bundle) je poměr ceny a kvality senzační.
Doplňují rodinu doutníků značky Culture středně silnou tabákovou směsí z Nikaraguy, která zaujme zejména milovníky plně harmonických prémiových doutníků. Chuť a aroma doutníků Culture Anniversario je charakteristická nezaměnitelnými lehce dřevitými a zemitými tóny, které se lahodně snoubí náznakem sladkosti a jemnou notou čokolády. A právě tato skvělá kombinace vůní a chutí dělá z doutníků Culture Anniversario velmi příjemný kuřácký zážitek.
| Země výroby doutníků | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 10 kusů |
| Síla doutníků | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku | Belicoso/Piramides |
| Aroma a chuť | zemitost, dřevo, sladkost, čokoláda |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Long Filler |
| Délka doutníku | 15,2 cm |
| Průměr doutníku | 21 mm |
| Obvod prstýnku | 52 mm |
| Doba kouření | cca 55 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | Ekvádor |
| Obchodní balení | 10 kusů v bundle |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz









