- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Culture Dominican Reserve Vienna Belicoso - box 20 kusů - box 20 kusů
Doutníky Culture Dominican Reserve Vienna Belicoso - box 20 kusů - box 20 kusů
- Doprava ZDARMA
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží3
Doutníky Culture Dominican Reserve Vienna Belicoso - box 20 kusů - box 20 kusůSkladem3 690 Kč/ ks3 050 Kč bez DPH
Doutníky Culture Dominican Reserve navazují na legendární řadu Culture Dominican a posouvají ji na ještě vyšší úroveň. Elegantní nové prstýnky, moderní design krabic a především pečlivě vybrané, plně vyzrálé dominikánské tabáky tvoří harmonickou směs s krásně světlým krycím listem Connecticut Shade. Výsledkem je smetanově jemný, krémový zážitek s mírně kořeněnými a lehce nasládlými tóny tropického dřeva a pražených aromat.
Ve formátu Belicoso si vychutnáte bohatý, lahodný dým s konzistentní chutí po celou dobu kouření. Síla doutníku zůstává příjemně mírná od začátku až do konce, pravidelný tah a rovnoměrné hoření zaručují bezstarostný požitek. Culture Dominican Reserve – mistrovský doutník, který spojuje eleganci, kvalitu a nezaměnitelný dominikánský charakter.
| Země výroby doutníků | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 20 kusů |
| Síla doutníků | 2 mírný doutník |
| Formát doutníku | Belicoso |
| Aroma a chuť | cedrové dřevo, koření, smetana |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Long Filler |
| Délka doutníku | 15,2 cm |
| Průměr doutníku | 21 mm |
| Obvod prstýnku | 54 mm |
| Doba kouření | cca 70 minut |
| Náplň | Dominikánská republika |
| Vázací list | Dominikánská republika |
| Krycí list | Connecticut Shade |
| Obchodní balení | 20 kusů v dřevěné krabici |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz










