- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Nikaragua
- Doutníky Culture
- Doutníky Culture Nicaraguan Reserve Toro Gordo - box 20 kusů
Doutníky Culture Nicaraguan Reserve Toro Gordo - box 20 kusů
- Doprava ZDARMA
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Culture Nicaraguan Reserve Toro Gordo - box 20 kusůSkladem2 990 Kč/ ks2 471 Kč bez DPH
Nová řada doutníků Culture Nicaraguan Reserve je poctou kulturní rozmanitosti pěstování tabáku a výroby doutníků v Karibiku. S novou tabákovou směsí Maduro zažijete intenzivní požitek z kouření. Doutníky Culture Nicaraguan Reserve jsou vyjádřením tradičních hodnot a moderního životního stylu zároveň. Culture Nicaraguan Reserve spojuje fanoušky doutníků z celého světa pod heslem savoir-vivre.
Nově namíchaná tabáková směs Maduro lahodně kombinuje jemně sladké chutě a vůně s nádhernou kořenitostí a lehkou zemitostí a zve vás k objevování rozmanitosti světa doutníků.
Nikaragujské tabáky nejvyšší kvality, které se používají jak v náplni, tak pro vázací a sytě hnědý krycí list zajišťují skutečné potěšení v každé fázi kouření doutníku.
Doutníky Culture Nicaraguan Reserve jsou středně silné povahy s intenzivní a harmonickou chutí a vůní. Jemně kořeněné a mírně zemité tóny skvěle ladí s čokoládovou sladkostí danou Maduro krycím listem. Doutníky jsou konzistentní a plně vyvážené po celou dobu kouření, hoření je rovnoměrné a bílý popel dobře drží.
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 20 kusů |
| Síla doutníků | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku | Toro Gordo |
| Aroma a chuť | zemitost, koření, sladkost, čokoláda |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Long Filler |
| Délka doutníku | 15,3 cm |
| Průměr doutníku | 21 mm |
| Obvod prstýnku | 54 mm |
| Doba kouření | cca 60 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | Nikararagua Maduro |
| Obchodní balení | 20 kusů v dřevěné krabici |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz













