- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Nikaragua
- Doutníky Leonel
- Doutníky Leonel P - series
- Doutníky Leonel P serie 350 Half Corona - box 24 kusů
Doutníky Leonel P serie 350 Half Corona - box 24 kusů
- Doprava ZDARMA

Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Leonel P serie 350 Half Corona - box 24 kusůSkladem2 990 Kč/ ks2 471 Kč bez DPH
Doutníky s výraznou chutí kubánských odrůd tabáku pěstovaných v Panamě a zpracovaných v Nikaragui.
Doutníky Leonel P-Series jou charakteristické nezaměnitelnou chutí a vůní tabáků pěstovaných v Panamě. Písmeno P v názvu doutníků pak znamená právě tabák Panama. Jedná se o první použití v doutníkových kreacích u značky Leonel.
Náplň doutníků je složena ze směsi jemných tabáků z Panamy a Nikaragui. K dosažení velmi jemné, vyvážené směsi se ve velké míře používají tabáky Seco.
Vázací list pro Leonel P-Series pochází z Nikaragui.
V Nikaragui má původ také zlatohnědý krycí list Claro.
Naprostým základem doutníků je převaha tabáku Panama v náplni, která určuje aroma a chuť Leonel P-Series.
Exkluzivní série doutníků Leoenel P-Series představuje tabák vysoké kvality, který zraje více než 5 let.
Doutníky Leonel P-Series se vyrábí v Esteli v Nikaragui, ve stejné manufaktuře, kde se také vyrábí doutníky série Leonel No.511 a Leonel Terre Rouge, které již získaly několik ocenění za svou výbornou úroveň.
Doutníky Leonel P-Series jsou dostupné ve formátech, které znamenají mírnou odchylku od standardu, ale jsou tak záměrně navrženy pro intenzivní aroma a chuť.
Doutníky Leonel P-Series jsou jemné doutníky mírné síly. Aroma a chuť je však výrazné a intenzivní s lahodnými ořechovými a krémovými tóny. Doutníky jsou plně konzistentní povahy. Vůně a chuť jsou přítomné ihned po zapálení a doprovázejí proces kouření až do konce.
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 24 kusů |
| Síla doutníků | 2 mírný doutník |
| Formát doutníku | Half Corona |
| Aroma a chuť | zemitost, smetana, oříšky |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Long Filler |
| Délka doutníku | 8,9 cm |
| Průměr doutníku | 18 mm |
| Obvod prstýnku | 46 mm |
| Doba kouření | cca 20 minut |
| Náplň | Panama, Nikaragua |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | Nikaragua |
| Obchodní balení | 24 kusů v dřevěné krabici |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz












