- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Nikaragua
- Doutníky Casa Culinaria
- Doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange) Belicoso - box 10 kusů
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange) Belicoso - box 10 kusů

Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange) Belicoso - box 10 kusůSkladem1 090 Kč/ ks901 Kč bez DPH
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (dříve Orange) jsou bestsellerem z produkce Casa Culinaria. Doutníky této oranžové řady se vyrábí tradičním způsobem (ruční balení) v Nikaragui. Doutníky Casa Culinaria Connecticut - Orange jsou charakteristické mírnou a stálou chutí. Doutníky jsou jemně aromatické, krémově smetanový kouř doprovází poznámky ořechů a koření.
V novém designu, s novými výraznými prstýnky a s ještě jemnější a lahodnější tabákovou směsi! Ruční výroba v Nikarugui! Doutníky s jedinečným poměrem ceny a výkonu!
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (dříve Casa Culinaria Orange) zaujmou harmonickou a mírnou chutí a jemnou nevtíravou vůní.
Doutník, který je ideální jak pro začínající fanoušky doutníků, tak i pro náruživé kuřáky doutníků, kteří hledají cenově dostupný doutník pro každodenní použití, ti všichni zde budou nadšeni.
Doutníky s jedinečným poměrem ceny a výkonu.
Důvodem je skutečnost, že doutníky Casa Culinaria nemají žádné drahé a extravagantní obaly. Doutníky získáte v praktickém a ekonomickém balíčku (bundle) Ceollphan.
Zde se totiž zaměřujeme výhradně na prvotřídní tabák. Náplň doutníků a vázací list pocházejí z Nikaraguy, zlatohnědý krycí list má původ v USA.
Vůně Casa Culinaria Connecticut jsou měkké a poddajné. Jedná se o mírný doutník se smetanově krémovou chutí s charakteristickými ořechovými tóny.
V novém designu, s novými výraznými prstýnky a s ještě jemnější a lahodnější tabákovou směsi! Ruční výroba v Nikarugui!
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 10 kusů |
| Síla doutníků | 2 mírný doutník |
| Formát doutníku | Belicoso |
| Aroma a chuť | koření, smetana, ořechy |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Medium Filler |
| Délka doutníku | 15,2 cm |
| Průměr doutníku | 21 mm |
| Obvod prstýnku | 54 mm |
| Doba kouření | cca 60 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Nikaragua |
| Krycí list | USA - Connecticut |
| Obchodní balení | 10 kusů v bundle |
Dovozce: deLAMOTT,spol.s r.o.
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz











