- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Doutníky Casa Culinaria Esteli (Red) Belicoso - box 20 kusů
Doutníky Casa Culinaria Esteli (Red) Belicoso - box 20 kusů
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Doutníky Casa Culinaria Esteli (Red) Belicoso - box 20 kusůSkladem1 898 Kč/ ks1 569 Kč bez DPH
Doutník Casa Culinaria Esteli (Red) Belicoso je silnější doutník s výraznou chutí. Charakterizuje ho zemitost, kůže a koření. Casa Culinaria Esteli zaujmou velmi pěkným, mastně tmavým krycím listem, který je u doutníků této cenové hladiny skutečně ojedinělý. Na své si zde přijdou zejména příznivci kouření silných doutníků nebo kubánských doutníků!
Doutníky Casa Culinaria Esteli (dříve Red) jsou poctivé doutníky, které se skládají výhradně z nikaragujských tabáků z úrodné oblasti Esteli. Proto je můžeme označit jako pravé "Puros" z Nikaragui. Výsledná směs je silnější povahy a typicky zemité chuti.
Od roku 2021 s novým prstýnkem a s ještě lepší chutí!
Casa Culinaria Esteli zaujmou velmi pěkným, mastně tmavým krycím listem, který je u doutníků této cenové hladiny skutečně ojedinělý.
Chuť doutníku, která se předpokládá od třpytivého vzhledu krycího listu se plně potvrzuje během kouření. Jedná se o středně silné až silné doutníky se zemitou a kořeněnou chutí a s vynikajícím a výrazným aroma. Pepřové pikantní tóny a jemné ořechové tóny v harmonickém souznění.
Na své si zde přijdou zejména příznivci kouření silných doutníků nebo kubánských doutníků!
| Země výroby doutníků | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 20 kusů |
| Síla doutníků | 4 silný doutník |
| Formát doutníku | Belicoso |
| Aroma a chuť | zemitost, koření |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku | Medium Filler |
| Délka doutníku | 16,5 cm |
| Průměr doutníku | 19 mm |
| Obvod prstýnku | 48 mm |
| Doba kouření | cca 45 minut |
| Náplň | Nikaragua |
| Vázací list | Sumatra |
| Krycí list | Maduro |
| Obchodní balení | 20 kusů v bundle |
Kouření zabíjí - Přestaňte nyní. Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz Národní linka pro odvykání: 800 35 00 00












