- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Doutníky vlhké
- Gurkha Cellar Reserve 18y Edicion Especiale Koi Perfecto 20ks
Gurkha Cellar Reserve 18y Edicion Especiale Koi Perfecto 20ks
- Doprava ZDARMA
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Gurkha Cellar Reserve 18y Edicion Especiale Koi Perfecto 20ksSkladem5 800 Kč/ ks4 793 Kč bez DPH
Doutník Gurkha Cellar Reserve Edicion Especial 18Y je bohatý a robustní doutník, který vás okouzlí svou krémovitostí a výraznými tóny čokolády, dřeva a ořechů. K výrobě těchto mistrovských kousků byl použit 18 let stařený tabák z Dominikánské republiky. Vázací list tvoří dominikánský tabák Olor, zatímco krycí list Corojo z téže oblasti dodává doutníku jeho charakteristický výraz.
Zakončení doutníku na hlavě je zpracováno s typickým 'pigtail' (prasečím ocáskem), což je znak celé řady Cellar Reserve. Doutníky jsou baleny v elegantních dřevěných boxech po 20 kusech, které vynikají klavírním leskem.
Původně Kaizad Hansotia plánoval výrobu maximálně 200 krabic doutníků na základě omezených zásob vzácného tabáku. Dnes však blendeři nadále pracují na míchání 18letých tabáků, aby si kuřáci mohli tyto skvosty každý rok v omezeném množství dopřát. Orientační doba kouření je 45–60 minut.
| Země výroby doutníků | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v obchodním balení | 20 kusů |
| Síla doutníků | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku | Perfecto |
| Aroma a chuť | dřevo, ořechy, čokoláda |
| Technologie výroby doutníků | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníků | Long Filler |
| Formát doutníku | Perfecto |
| Délka doutníků | 10,2 cm |
| Průměr doutníků | 23,8 mm |
| Obvod prstýnk | 58 mm |
| Doba kouření | cca 60 minut |
| Náplň | Dominikánská republika |
| Vázací list | Dominikánská republika - Olor |
| Krycí list | Dominikánská republika |
| Obchodní balení | 20 kusů v dřevěné krabici |
Výrobce: Gurkha Cigar Group Inc., 6600 Hiatus Road, Tamarac, FL 33321, USA








