- Nabídka sortimentu
- Úvod
- Příslušenství k doutníkům
- Zvlhčovače, Boveda
- Boveda Humidor Starter Kit
Boveda Humidor Starter Kit
Dopravné ZDARMADoprava již od 85 Kč a při nákupu nad 2 500 Kč máte DOPRAVU ZDARMA
Ověřeno zákazníkyPodívejte se na hodnocení od našich zákazníku na Heurece. *****
Osobní přístupZavolejte a my Vám vždy rádi poradíme. Každý zákazník je pro nás důležitý
Sledujte náš Facebook Pravidelně přidáváme foto našich produktů na různých zajímavých místech - Kompletní specifikace
- Související zboží2
Boveda Humidor Starter KitSkladem290 Kč/ ks240 Kč bez DPH
Kit pro nastartování humidoru do 50 ks doutníků
Kit obsahuje:
2x Boveda 84% 60g pro nastartování humidoru
2x Boveda 72% 60g pro uchování doutníků v optimálních podmínkách
Relativní Vlhkost - RH - 72% & 84%
Boveda pracuje na principu reverzní osmózy, membrána uvolní pouze čistou vodní páru a sáčky Boveda nikdy nic přímým kontaktem nepoškodí. Sáčky Boveda nezabírají místo ve Vašem humidoru, je možné je položit přímo na doutníky. Nepoužívejte spolu se sáčky Boveda jiný zdroj vlhkosti, nelze pak zaručit správná funkce.
Jakmile si vykouříte doutník uložený s Bovedou, konečně si jej vychutnáte přesně tak, jak master blender zamýšlel.
Návod na nastartování humidoru:
1. krok - nastartování humidoru
Vybalte sáčky Boveda 84% RH z ochranného celofánu, vložte je do prázdného humidoru. Zavřete víko humidoru a 14 dní jej nechte zavřené nehledě na to co vám ukazuje vlhkoměr, po uplynutí 14 dní vyjměte sáčky a vyhoďte.
2. krok - uchování doutníků
Vybalte sáčky Boveda 72% RH z ochranného celofánu, vložte je spolu s doutníky do humidoru, buď volně, nebo do držáku Boveda.
Máte hotovo! Je čas oslavit nový humidor zapálením doutníku.
Sáčky Boveda vydrží v nastartovaném humidoru 2-4 měsíce, délka výdrže závisí na okolním prostředí, frekvence otevírání a těsnosti humidoru.
Když je sáček tvrdý a nemá měkké body nastal čas na jeho výměnu.












